Hakkımızda

Yükseloğlu Unları


Yükseloğlu Un AŞ iş hayatına 1974 yılında başlamıştır. Yarım asıra yakın bu süre zarfında zahirecilikten un ticaretine birçok alanda faaliyet göstermiştir. Ticarette garantili ürün satışı ve dürüstlüğü ilke edinen Yükseloğlu Un AŞ, uzun zamandır kendi unlarını üretmektedir. Ankara Gölbaşı’nda bulunan fabrikası ile günlük 110 ton buğday kırma kapasitesine sahiptir. İdari işler Ankara merkez ofisten takip edilmektedir. Güçlü sevkiyat altyapısı sayesinde, Ankara müşterilerine toptan ve parekende un satışı gerçekleştirmektedir. Ürünler, üretim sürecinin her aşamasında düzenli olarak testlere tabi tutulmaktadır. Fabrikadan müşterilere ulaşana kadar aynı hassasiyetle paketlenip sevkiyatı yapılmaktadır. Ürünler, etiketlerinde belirtilen şartlarda muhafaza edilmesi ve kullanılması kaydıyda firma garantisi altındadır.

Yükseloğlu Unları, Güz Çiğdem ve Güz Şahman tescilli markaları ile Ankara ve çevre illere un satışı gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz


Misyonumuz

İnsan sağlığına uygun olarak yüksek teknoloji ile un üretimi yapmak ve unu satışa sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörün değişen ihtiyaçlarına ayak uydurarak un üretiminde ürün çeşitliliğini ve kaliteyi sağlayan; sektöre yön veren firma olmayı hedeflemekteyiz.